Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


26.05.2008
Míšu Vadovou nahradí Klára Šimková

Kromě hudební oblasti mělo naše účinkování na Hříběckém budíku ještě jeden pozitivní výsledek tentokrát na poli diplomatickém: Odcházející Míšu Vadovou nahradí po letošních vánocích Klára Šimková. S Klárkou, která letos maturuje na jihlavském gymnáziu, jsme se definitivně dohodli na sobotním Hříběckém budíku. Podle našeho mínění je tato dohoda oboustranně prospěšná. Domníváme se, že Klárka svými zkušenostmi, hlasovým rozsahem, barvou hlasu, způsobem přednesu i zaujetím pro muziku bude Míšinou důstojnou nástupkyní, která mimo jiné obohatí výraz skupiny svojí spolehlivou hrou na kytaru. Je nutné dodat, že nepřijímáme žádného začátečníka, ale interpretku ověnčenou mnoha hudebními poctami, autorku řady krásných písniček a vůdčí osobnost dřívější folkové skupiny.

Klára Šimková je známá zejména jako písničkářka vystupující ve dvojici s Markétou Hávovou a my bychom si přáli, aby i v této své hudební poloze dostala u nás potřebný prostor.

Takže zatím budeme Klárce držet palce, aby jí maturita (čtvrtek 29. května) a přijímací zkoušky na vysoké školy dopadly co nejlépe, a budeme se těšit na prázdniny, kdy začneme dávat dohromady nový program. S ním bychom chtěli vystoupit na začátku roku 2009, neboť v této době se s námi již definitivně rozloučí Míša Vadová.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena