Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


16.12.2006
Skautské Mexiko

Nerad bych ve výčtu našich aktivit zapomněl na naši páteční premiéru v nové klubovně jindřichohradeckých skautů. Konečně jsme totiž dali dohromady všechny fotografie z našeho jarního mexického turné (chyběl pouze sestřih snímků z Míšiny kamery) a pokusili se prezentovat zajímavosti z naší cesty na veřejnosti. Byl to úkol těžký, protože zážitků je moc a času na jejich vylíčení málo. Ale snad se tento večer podařil, alespoň  soudíme tak podle ohlasu. Naše vyprávění bylo rozděleno do několika témat (lidé, doprava, příroda, USA, Pacifik...) a na závěr jsme vytřihli několik písní, které jsme si z Mexika přivezli a které jsou charakteristické pro mexický folklór.

S premiérou pořadu můžeme být spokojeni, i když samozřejmě víme, co máme zlepšovat. Je o něj totiž tak velký zájem, že nám už pomalu docházejí volné termíny. Když to takhle půjde dál, tak se nám Míša ani nestačí vdát:-)

Skautské klubovny jsou pěkně zařízené. Představa vedoucích je určitě ještě dokonalejší, ale hlavní je, že se v nich ŽIJE A PRACUJE NAPLNO!!!

Díky za pozvání, skautíci, a hodně hezkých zážitků!!


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena