Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


03.08.2009
Poděkování, pozvání a přání

Ahoj Vám všem. Děkuji jménem kapely za podporu, kterou jste nám vyjádřili na mnohých vystoupeních v prvním prázdninovém měsíci. Hlavně díky Vám jsme přestáli poměrně hektické a náročné období bez větších problémů.

Srpen bude pro nás hlavně měsícem odpočinku a nabírání sil. Pokud by se Vám zdálo, že se na těchto stránkách nic moc neděje, bude to právě tím, že budeme každý jinde, většinou i mimo dosah elektronických trpaslíků. Dříve než se na celých dvacet dní odmlčíme, zveme Vás, pokud budete někde na blízku, na závěrečný koncertní víkend. V pátek 7. srpna od 16 00 budeme hrát akusticky na nádvoří hradu Landštejn. V sobotu svolal Tony na svou chalupu do Horního Bolíkova mnoho přátel, abychom společně zazpívali pro Čárlyho, který bohužel letos v květnu svůj několikaletý statečný souboj se zákeřnou chorobou prohrál. Budeme tam vesměs v průběhu soboty, kdy přesně zahrajeme jako kapela ještě musíme rozhodnout. Je to závislé na tom jaký čas nám určí dramaturgie festivalu Čechtická lilie, kam jsme letos opět dostali pozvání. Předběžně by to mělo být asi v 18 00, v 18 30. Závěrečný koncert před kapelní dovolenou pak proběhne na hradě Roštejn v neděli 9. srpna od 14 00. Podle počasí buď s ozvučením na nádvoří, nebo akusticky v obrazárně.

Přejeme Vám krásný srpen, užívejte si léta jako ona neznámá víla na obrázku. Rádi se s Vámi zase sejdeme o posledním srpnovém víkendu na Červené Lhotě, v jindřichohradeckém parku nebo ve vlásenickém kulturáku.

Milda


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena