Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


19.07.2010
Poděkování

18. července mi přišla na můj mobilní telefon tato zpráva od Hanky Konečné (produkční firmy FM PRODUCTION):


Ahoj, Pavle, dík za práci a pomoc. Děkuju Tvým lidem za zpracování dotazníků! Dobrá práce! A akce Blesk! To byla dobrá týmovka! Ještě jednou dík! Hanka


Rád bych se touto formou připojil k poděkování a Hančinu názoru. Moji lidé pracovali obětavě, spolehlivě, jedním slovem fantasticky! Láska (i ta k hudbě) se vždycky nejzřetelněji projeví v tom, co pro ni bez nároků dokážeme obětovat. Můj tým pracoval nebo byl v pohotovosti téměř nepřetržitě a velice významným podílem tak přispěl ke spokojenosti návštěvníků, k jedinečnosti našeho kulturního podniku, na nějž se v těchto dnech sypou slova chvály ze všech stran.

Akce Blesk, jak ji Hanka nazvala, byla pro mne zatím vrcholem dokonalé souhry a spolupráce, kterou pražští i hradečtí organizátoři za všechna léta existence Folkové růže předvedli. Za devadesát minut po rozhodnutí přestěhovat scénu ze zámeckého nádvoří do divadelního sálu Střelnice se začalo hrát! Přitom všechno probíhalo za bouřkové průtrže mračen, která napáchala v samotném Jindřichově Hradci spoustu škody.

Moc rád bych poděkoval i divákům za jejich trpělivost, ochotu a pomoc při stěhování zvukařské techniky.

Člověk by neřekl, jak nevídanou potenci ke spojování ty zatracené notičky mají:-)

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena