Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


26.02.2012
Mexiko v Ulitě 22.února 2012

Čajovna a klub Ulita v Blansku je prostředí, které je nám z posledních několika let důvěrně známé. Lidé, s kterými se tam potkáte, se v muzice zatraceně dobře vyznají a mají bohaté zkušenosti s pořádáním akcí nejrůznějšího charakteru, takže se nenechají opít rohlíkem. Scházejí se tam často, pravidelně a hlavně rádi, neváhají pro svůj klub obětovat i značnou část osobního pohodlí. Rádi jsme se tedy v Ulitě setkali například s Petrem Karasem (Kari), jeho ženou Hankou a jejich čtrnáctidenní ratolestí, kterou nám do Blanska přivezli ukázat z Adamova. Moc si této obětavosti vážíme!

Moje cesta byla sice delší, ale zase klidnější, neboť jsem ve své škodovce nemusel přepravovat „křehké zboží“:-) V Brně jsem se pozdravil s Neliným Kubíkem, kterého čerstvě skolila viróza, takže jeho energie byla v té chvíli na úrovni bazálního metabolismu. Raději jsem tedy oběma trochu vyprázdnil ledničku, abych je uchránil před dalším nebezpečím:-) Posíleni jsme pak neradi s Nelou vyrazili směr Blansko a nechali Kubu jeho osudu.

V Ulitě bylo již všechno připraveno, a tak jsme pouze vyzkoušeli techniku, zopakovali si některé nové mexické písničky, objednali si něco z pestré nabídky různých čajů a mohlo se začít.

Samotný zeměpisně – hudební pořad probíhal bez problémů, nic nás nezradilo, diváci byli příjemní, vstřícní, tolerantní, aktivní. Dvě krásné hodinky uběhly jako voda. Kari to zatím všechno pohotově nafotil na Nelin aparát a jeho obrázky najdete v Galerii.

Po skončení pořadu jsme se dlouho nezdržovali. Nela spěchala za Kubou, aby se tentokrát ona mohla ujmout funkce chůvy, a já jsem se přes Brno vydal zamlženou zimní noční „prádelnou“ po dálnici do Jindřichova Hradce.

Díky, přátelé z Ulity, bylo to moc milé!

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena